O NASHola, Amigos, czyli cześć, Przyjaciele! Najlepszy

zespół weselny

w okolicy prezentuje Wam swoją stronę. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! To naprawdę nasza strona.

Los Talentos to najbardziej egzotyczny tercet, na jaki możecie natrafić! Wyróżniają nas: jakość i profesjonalizm muzyczny oraz gwarancja wyśmienitej zabawy i zadowolenie klientów. Jesteśmy wyjątkowo zgranym triem, które oprócz tego, że świetnie muzykuje, potrafi porwać do tańca i rozbawić wszystkich gości!

Kasia jest wokalistką grającą na skrzypcach. Ponadto prowadzi zabawy i dodaje uroku naszej grupie. Jej uśmiech i empatia zawsze zjednują nam gości.

Serce rytmiczne naszego bandu bije dzięki perkusiście Rafałowi, który swoim stoickim spokojem rozładowuje nawet najbardziej skomplikowane sytuacje.

Dominik jest gitarzystą i klawiszowcem aranżującym utwory, poza tym gra na akordeonie, saksofonie, śpiewa i zajmuje się konferansjerką. Kipi emocjami.

Wszyscy troje mamy bogate doświadczenie i wykształcenie muzyczne. Nieobce są nam najrozmaitsze nurty muzyki rozrywkowej, a nawet jazz i klasyka. Starannie aranżujemy repertuar, dbając przy tym o stylistykę i najwyższy poziom wykonania utworów. Posiadamy profesjonalne instrumenty oraz zawodowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Gramy bardzo różnorodnie, skupiając się na taneczności i jakości prezentowanych przez nas piosenek. Jesteśmy otwarci i pogodni, w dodatku (uwaga!) zarażamy entuzjazmem.

Wybierzcie

na wesele zespół

Los Talentos! Zagwarantujcie sobie i Waszym gościom niezapomnianą zabawę, którą będziecie wspominać latami!

Los Talentos to zespół wyróżniający się jakością i profesjonalizmem muzycznym. Nasz udział w Twojej imprezie jest gwarancją wyśmienitej zabawy.

Kasia jest wokalistką grającą na skrzypcach. Ponadto prowadzi zabawy i dodaje uroku naszej grupie.

Serce rytmiczne naszego bandu bije dzięki perkusiście Rafałowi.

Dominik jest gitarzystą i klawiszowcem aranżującym utwory, poza tym gra na akordeonie, saksofonie i śpiewa.

Wszyscy troje mamy bogate doświadczenie i wykształcenie muzyczne. Posiadamy profesjonalne instrumenty oraz zawodowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Gramy bardzo różnorodnie, skupiając się na taneczności i jakości prezentowanych przez nas piosenek. Jesteśmy otwarci i pogodni, w dodatku (uwaga!) zarażamy entuzjazmem.